Hastanelerde Beklerken Tablet ile Vakit Geçir

İnsanlar hayatlarında en çok beklemekten nefret ederler. Özellikle de bir yerde mecbur beklemek zorundaysanız, sıkılma hissi zamanla bunalıma dönüşebilir. Neyse ki yeni çağ, tablet ve akıllı telefonlarla artık bu derdimize son vermiş gibi görünüyor.

Gelişen ve değişen teknoloji, kendi içinde insanların alışkanlıklarında da değişikliğe sebep oluyor. Artık sonu olmayan bilgi çağında her saniye yeni bilgiler ile karşılaşıp bir şeyler keşfedebiliyorsunuz. Peki, hastanelerde bir yakınınız için refakatçilik yapmak durumunda kalırsanız, bu durumda vakit geçirmek için ilk neye başvurursunuz? Tabi ki de telefonlarınıza ya da yanınızda taşıdığınız tabletlere. Özellikle de yanınızda bir tablet varsa, ister kitap okuyabilir, ister eğlenceli bir oyunla vakit geçirebilir ya da meşhur Cabaret Club çevrimiçi kumarhane sitesinde şansınızı deneyebilirsiniz.

Beklemek Zor İş

Hastanelerde beklemek gerçekten de zor iştir. Beklerken vakit geçirmenin en kolay yolu olan, çevrim içi tablet ve telefonlar bu derdinize son verir. Bu cihazlarda vakit geçirmenin en çok talep gören yöntemi ise oyun oynamaktır. Birçok insanı bu tabletlerde oyun oynarken görebilirsiniz. Peki, sizi kendine çeken ve başından ayrılamadan saatlerinizi geçireceğiniz oyunlar hangileri? İşte bu oyunları sizin için bu bölümde derledik.

Korkusuz yapamam diyenlerdenseniz, geceleri hastanede kulağınıza bir kulaklık takıp, heyecana hazır olun. Madem hastanedeyiz ortama uygun en iyi korku oyunu da ”Mental Hospital” serisidir. Son zamanların en çok oynanan mobil korku oyunlarındandır.

Çok oyunculu ve son zamanların en popüler macera savaş oyunu ”PUBG” ; sizi öyle bir içine çekecek ki sabahın nasıl olduğunu bile anlayamayacaksınız. Büyük ölçekli bir haritada, herkesin birbirini bin bir türlü kurnazlık ve strateji ile öldürüp, hayatta kalmaya çalıştığı bir oyundur.

Sokaklarda aracın ile yapamadığın hızlara çıkıp yolların tozunu attırmak istersen, Asfalt 9 oyunu tam sana göre.

İçimde mimarlık var diyorsanız ”Pocket City” tam size göre; oyunda şehrinizi kuruyor ve yönetiyorsunuz, şehirde yaşayan herkes sizden soruluyor.

Şans oyunlarına düşkünseniz ”Zynga Poker” oyununda istediğiniz tatmini bulabilirsiniz. Aynı anda, dünyanın her tarafından milyonlarca oyuncu ile eş zamanlı oynayabilirsiniz.